• آدرس کارخانه : شهریار - خیابان شهید حسینعلی کلهر - تقاطع رضی آباد بالا - پلاک ۲۲

پروژه‌های انجام شده رایان توزین پارسیان : روغن اویلا

پروژه‌های انجام شده رایان توزین پارسیان : روغن اویلا

مخازن گاز نیتروژن ۳ عدد

مخزن ۳۵ تن گاز نیتروژن ۱ دستگاه

توزین مخزن
به بیان ساده تر هر نوع مخزن ، تانکر ، میکسر و… را که به عنوان مخزن میشناسیم و نیاز به وزن کردن در آنها ضروری است را توزین مخزن گویند.ملاحظات دقیق طراحی باعث رسیدن به یک سیسنم توزین دقیق با قابلیت تعمیر ونگهداری وعمل کردی خوب خواهد شد. مهمترین اصل در دسته بندی سیستمهای توزین شناخت نحوه به کار گیری سیستم میباشد که در انتخاب لودسل مناسب تاثیر گذار است.از اصول مهم در ارتباط با توزین مخازن شرایط محیطی مخزن ، نوع مخزن ، وزن مخزن ، تعداد پایه‌ها ، ظرفیت مخزن و… میباشد که بر اساس موارد ذکر شده میتوان توزین دقیق و موثری داشت.

سیستم توزین مخازن و سیلو نوعی دیگر از توزین بوده که توسط سیستم‌های توزین در پایه‌های مخزن و سیلو‌ها طراحی می‌گردد ، این سیستم‌های توزین به تانک و بچینگ نیز متصل شده و توزین می‌نماید ، توزین مخازن و سیلو به راحتی توزین عادی نبوده و با طراحی اجرا می‌گردد .
برای توزین مخزن ، سیلو ، میکسر نیاز به سیستم توزین مخزن می‌باشد ، که جهت عملکرد دقیق سیستم‌ها نیاز ضروری می‌باشد ، تنظیم و طراحی درست و کاربردی سیستم توزین مخازن موجب بهره برداری درست از عملکرد دستگاه‌ها می‌گردد ، البته نکته طراحی بحث اصلی می‌باشد اما نگه داری و تعمیر سیستم توزین مخازن نکته دیگری است که حائز اهمیت می‌باشد .

سیستم توزین مخازن می‌توان گفت از سیستم‌های باسکول دیجیتال الگو برداری شده و مانند باسکول دیجیتالی دارای لودسل توزین می‌باشند که به دلیل اتصال آنها به پایه‌های مخازن ، سیلو ، بچینگ از باسکول کفه ای و باسکول آویز متمایز شده است .

Oila

 

دوربین مداربسته